12 týždňový transformačný program pre ženy - naplánovaný tréning na každý deň, optimálne stravovanie a vhodné výživové doplnky

Ruukki Slovakia, s.r.o.

prevádzok: 1
IČO: 46906606Telefonický kontakt: 0905 286 791Web stránka firmy: www.ruukki.sk
Ruukki Slovakia, s.r.o.Spoločnosť Ruukki Slovakia je súčasťou fínskeho koncernu Rautaruukki, ktorý je výrobcom oceľových strešných krytín a trapézových plechov s lakoplastovou povrchovou úpravou. Materiál na výrobu strešných krytín sa dováža výlučne z materského výrobného

Ruukki dodáva komonenty na báze kovov, systémy a integrované systémy pre stavebníctvo a strojárenský priemysel. Spoločnosť má široký sortiment produktov z kovu a služieb. Ruukki má prevádzky v asi 30 krajinách a zamestnáva okolo 11 800 ľudí. V roku 2011 dosiahla spoločnosť čisté tržby 2,8 miliardy EUR. Podiel spoločnosti je uvádzaný na základe informácií NASDAQ OMX Helsinki (Rautaruukki Oyj: RTRKS).

Ruukki Construction

Výkonné, čas šetriace riešenia oceľových konštrukcií pre komerčné a priemyselné stavby, ako aj pre základy infraštruktúrny a projekty dopravnej infraštruktúry.

Príklady našich produktov: základy a konštrukcie budov, sendvičové panely, fasádne systémy, prefabrikované stenové a strešné elementy, oceľové strechy a strešné konštrukcie.

Ruukki Metals

Produkty z ocele a pridruženej prefabrikácie, logistické a skladové služby. Zodpovedný za výrobu ocele a servisné strediská.

Príklady našich produktov: za tepla a studena valcovaná oceľ, farbená oceľ, pokovovaná oceľ, duté profily a rúry.

Zoznam prevádzok firmy - otváracie hodiny:

stránka 1
Adresa
Kontakt
Otváracie hodiny
 
0905 286 791
Už zatvorené. Otvorené od 8:00 - 16:00
Ruukki Slovakia, s.r.o.

ČASOPIS

REKLAMA

PARTNERI

Máte záujem o reklamu na tomto mieste?
Nenašli ste svoje obľúbené Prevádzky? Skúste nové vyhľadávanie, alebo nám napíšte