12 týždňový transformačný program pre ženy - naplánovaný tréning na každý deň, optimálne stravovanie a vhodné výživové doplnky

MB EURO - MONT s. r. o.

prevádzok: 1
IČO: 43910629Telefonický kontakt: 0902 895 332, 0918 945 577Web stránka firmy: www.mbmont.sk
MB EURO - MONT  s. r. o.EURO-MONT vznikla ako malá rodinná firma v r. 2004 a dnes je už rozšírená o ďalšie odvetvia .V roku 2008 sa firma pretransformovala a rozšírila na MB EURO-MONT s.r.o .V dnešnej dobe firma rozbieha ďalšiu spoluprácu s poprednými stavebnými firmami na montované domy na kľuč a zatepľovanie - je komplexným dodávateľom otvorových výplní pre stavebníctvo. V našej ponuke nájdete výrobky z 2 druhov materiálov používaných na výrobu otvorových výplní – plast a hliník .

Naše výrobky dávajú neobmedzené možnosti projekčným kanceláriám, individuálnym architektom, developerským spoločnostiam, generálnym dodávateľom a investorom. Stavebným firmám umožňujeme svojim širokým sortimentom zúžiť počet možných subdodávateľov jednotlivých stavieb. Široký sortiment výrobkov v európskych štandardoch, moderná technológia výroby, kvalitné materiály použité pri výrobe či najmodernejšie technológie povrchových úprav sú zárukou najvyššej kvality.

Nami dodávané plastové okná a plastové dvere majú moderný dizajn vďaka použitiu špičkových európskych profilov ako sú Aluplast , Salamander a hliníkový profil Aliplast Používame 5, 6 a 7 komorové systémy.

Samozrejmosťou je odborná montáž a široká škála doplnkov ako sú parapetné dosky, žalúzie, vonkajšie rolety a pod.

Pre zákazníkov ponúkame možnosť nákupu na splátky cez spoločnosti Quatro a ES-kredit.

Firma ďalej poskytuje bezplatné zameranie u zákazníka
  • cenovú kalkuláciu (predbežnú, celkovú)
  • demontáž okien
  • Odvoz starých okien a likvidácia odpadu
  • Servis

Výroba a montáž drevených Euro okien a dverí, montáž plastových okien a dverí značky Aluplast. Samozrejmosťou je dodávka a montáž okenného príslušenstva, ako sú napr. rolety, parapety, žalúzie atď.

Zoznam prevádzok firmy - otváracie hodiny:

stránka 1
Adresa
Kontakt
Otváracie hodiny
 
0902 895 332, 0918 945 577
MB EURO - MONT s. r. o.

ČASOPIS

REKLAMA

PARTNERI

Máte záujem o reklamu na tomto mieste?
Nenašli ste svoje obľúbené Prevádzky? Skúste nové vyhľadávanie, alebo nám napíšte