12 týždňový transformačný program pre ženy - naplánovaný tréning na každý deň, optimálne stravovanie a vhodné výživové doplnky

Lindab a.s.

prevádzok: 1
IČO: 36214604Telefonický kontakt: 053 / 4176 226Web stránka firmy: www.lindab.sk
Lindab a.s.
Lindab a.s. vyrába vysokokvalitné plechové strešné krytiny,  špičkový odkvapový systém, strešné príslušenstvo, klampiarske prvky  a ponúka prepracovaný servis a služby. Portfólio produktov dopĺňajú aj bezpečnostné a odvetrávacie prvky striech.
 
Súčasťou ponuky sú aj produkty priemyselnej oblasti v podobe trapézového programu, sendvičových panelov a konštrukčných systémov. Moderný a vysoko efektívny spôsob stavebnej technológie je vhodný na výstavbu výrobných prevádzok, polyfunkčných budov, skladových priestorov, športových zariadení či poľnohospodárskych objektov.
 
Zaujímavá je aj oblasť systémových riešení, ktorá v sebe zahŕňa kompletné riešenie pre zmenu zastrešenia, či už panelového domu z plochej na šikmú strechu,  obytné nadstavby alebo ide o systém malých stavieb ako sú typizované garáže a stavby nízkoenergetických rodinných domov z tenkostenných oceľových pozinkovaných profilov C, Z, U a Σ.

Výrobný závod sa nachádza v obci Jamník (cca 9 km od Spišskej Novej Vsi). Pre lepšiu dostupnosť a krátke dodacie lehoty sú vám k dispozícii aj ďalšie naše pobočky v Bratislave a v Banskej Bystrici. Predajná sieť spoločnosti Lindab je postavená na báze obchodných partnerov (stavebniny, strešné centrá, montážnici a klampiari, stavebné firmy a pod.

Kľúčovou filozofiou LINDAB je neustále prinášať na trh produkty a systémové riešenia, ktoré významne zjednodušujú akúkoľvek fázu výstavby v stavebníctve.

Obchodné oblasti Lindab:

Divízia Vzduchotechnika je zameraná na vzduchotechnický priemysel.
Ponúka širokú škálu produktov od jednotlivých komponentov pre ventiláciu až po komplexné riešenia vnútornej vzduchotechniky.

Divízia Stavebné komponenty: zahŕňa produkty a systémy vyrobené z plechu, ktoré sú určené pre odvodnenie, zastrešenie a opláštenie striech a fasád. Rovnako tu patria oceľové stenové a strešné profily.

Divízia Montované oceľové haly : je zameraná na konštrukčný priemysel. Ponúka komplexné konštrukčné riešenia pre komerčné i rezidenčné využitie – oceľové haly, strešné nadstavby, ľahké strešné konštrukcie, malé komerčné objekty....

Web: www.stresnysystem.sk , www.lindab.sk

Zoznam prevádzok firmy - otváracie hodiny:

stránka 1
Adresa
Kontakt
Otváracie hodiny
 
Lindab a.s.

ČASOPIS

REKLAMA

PARTNERI

Máte záujem o reklamu na tomto mieste?
Nenašli ste svoje obľúbené Prevádzky? Skúste nové vyhľadávanie, alebo nám napíšte