12 týždňový transformačný program pre ženy - naplánovaný tréning na každý deň, optimálne stravovanie a vhodné výživové doplnky

Knauf Insulation, s.r.o.

prevádzok: 1
IČO: 31628109Telefonický kontakt: +421 45 68 33 512Web stránka firmy: www.knaufinsulation.sk/
Knauf Insulation, s.r.o.Knauf je rodinná spoločnosť založená v roku 1932 bratmi Karolom Knaufom a Dr. Alfonzom N. Knaufom v Nemecku. Dnes ich synovia Baldwin a Nikolaus Knauf, spoločníci firmy, koordinujú úspech mnohých podnikov korporácie spolu s ostatnými príbuznými.

Knauf je medzinárodným dodávateľom stavebného materiálu a konštrukčných systémov, ktorý napriek svojej expanzii zostáva typickou rodinnou spoločnosťou. Vďaka istej vízii, ceste priamych rozhodnutí, kultúre inovácie a bohatstvu nápadov všetkých zamestnancov, je Knauf progresívnou spoločnosťou.

Od svojich začiatkov výroby sadrokartónu v Nemecku sa Knauf rozrástol v korporácii s celosvetovými aktivitami poskytujúcimi servis a výrobky v nasledujúcich oblastiach:
  • Izolácia - sklená minerálna vlna, kamenná minerálna vlna, extrudovaný polystyrén (XPS), expandovaný polystyrén (EPS), polyuretán a izolácie na báze dreva a cementu,
  • Sadrové výrobky - sadrokartónové dosky, sadra, omietky, nátery a súvisiace procesy ako je výroba papiera alebo ťažba sadry - viac na www.knauf.sk,
  • iné stavebné výrobky - stropné dosky, kovové lamely a kontaktné zatepľovacie systémy.

O Knauf Insulation

Ako súčasť skupiny Knauf, Knauf Insulation zastupuje vo svete izolácií jedno z najpokrokovejších a najrešpektovanejších mien. S výrobnými závodmi v Európe, Rusku, Veľkej Británii a USA, presahuje ročný obrat €1 bilión. Na Slovenský trh sa spoločnosť Knauf Insulation dostala 1.1.2006, keď odkúpila skupinu Heraklith, ktorej súčasťou bola aj spoločnosť Izomat, a.s.
Spoločnosť patrí k najrešpektovanejším hráčom na trhu s izoláciami po celom svete. Je rýchlo rastúcim dodávateľom izolácií vo svete so širokou škálou výrobkov spĺňajúcich požiadavky na energetickú účinnosť a zvukovú odolnosť nových a rekonštruovaných domov, obchodných budov a priemyselných objektov. Sortiment zahŕňa minerálnu vlnu zo sklených a kamenných vlákien,extrudovaný polystyrén (XPS),expandovaný polystyrén ( EPS) a drevocementové dosky, ktoré sú známe pod obchodnou značkou Heraklith® .

Stručný prehľad Knauf Insulation:

Obrat 1,2 miliardy Eur v roku 2011
Viac než 5000 zamestnancov vo viac než 35 krajinách
30 výrobných závodov po celom svete
2,4% miera fluktuácie zamestnancov

Knauf Insulation sa zaväzuje k sústavnému vývoju a ochrane životného prostredia používaním recyklovaných materiálov pri výrobe izolácií. Ďalšie informácie o spoločnosti Knauf Insulation a o aktivitách na podporu úspory energie vo svete nájdete na www.knaufinsulation.com.

Zoznam prevádzok firmy - otváracie hodiny:

stránka 1
Adresa
Kontakt
Otváracie hodiny
 
+421 45 68 33 512; +421 45 68 33 116
Knauf Insulation, s.r.o.

ČASOPIS

REKLAMA

PARTNERI

Máte záujem o reklamu na tomto mieste?
Nenašli ste svoje obľúbené Prevádzky? Skúste nové vyhľadávanie, alebo nám napíšte