12 týždňový transformačný program pre ženy - naplánovaný tréning na každý deň, optimálne stravovanie a vhodné výživové doplnky
INTERCOM Bratislava, s.r.o.

INTERCOM BRATISLAVA s.r.o. je dlhoročným výhradným dovozcom a distribútorom výrobkov značky SAGITTARIUS na Slovensku, v Českej republike, Maďarsku, Poľsku, Ukrajine a Rusku..

Pákové a klasické zmiešavacie vodovodné batérie vyrábané a distribuované pod súhrnnou komerčnou značkou SAGITTARIUS sa vyznačujú mimoriadnou kvalitou a atraktívnym dizajnom.

Dôkazom toho sú státisíce spokojných užívateľov pákových batérií sérií ZORA, PERLA, LESIA, NAPO, PROVENCE, GALAXY, ATLANTA, ELEGANCE a mnohých ďalších. Značka SAGITTARIUS získala za 20 úspešných rokov na našom trhu dominantné a stabilné miesto.

V súčasnosti je v ponuke našej spoločnosti viac než 8 000 položiek špecializovaného sortimentu. Nájdete tu stovky druhov sprchových hadíc a pripojení. Mimoriadne široká je ponuka ručných spŕch – jedno, dvoj – až osempolohových, klasických alebo svietiacich, s chrómovou , farebnou alebo saténovou povrchovou úpravou.

Priazeň zákazníkov na Slovensku získali pákové batérie a sprchové príslušenstvo renomovaného talianskeho výrobcu M&Z. Výrobky tejto značky sa vyznačujú precíznosťou, vysokou estetickou a úžitkovou hodnotou.

Stelesnením špičkovej technológie sú termostatické miešacie batérie. Ponúkame ich v najrôznejších prevedeniach a cenových reláciách – ale všetky z nich sú mimoriadne komfortné a vedú k mimoriadnym úsporám hlavne teplej vody.

Významné miesto v našej ponuke majú senzorové batérie renomovaného výrobcu STERN ENGINEERING LTD (Izrael), ktorého výhradne zastupujeme v SR a ČR. Tieto produkty spĺňajú najnáročnejšie požiadavky na kvalitu, dizajn a odolnosť.

Kontaktné informácie

Adresa:
Pod brehmi 2
Bratislava
psč: 841 03
mapa mesta
48.1738 17.0605
Telefón:
+421 2 642 884 70, 642 884 73
Web:
Pre-život:
GPS:
Hľadaj:
Kategórie:
Zdieľajte túto prevádzku:
Hľadajte najbližšie prevádzky na portáloch:

INTERCOM Bratislava, s.r.o.

IČO: 35711159
Profil firmy INTERCOM Bratislava, s.r.o.

Web stránka firmy:
www.intercom.sk

Vyhľadávanie Prevádzky domény:
www.intercom.sk
Nenašli ste svoje obľúbené Prevádzky? Skúste nové vyhľadávanie, alebo nám napíšte