12 týždňový transformačný program pre ženy - naplánovaný tréning na každý deň, optimálne stravovanie a vhodné výživové doplnky
COMPAG SK  s.r.o.

Gabióny, gabiónové konštrukcie BLOCK-SK® - použitie: oporné múry, zárubné múry, protihlukové steny, základy domov, záhrady, ploty, terasy. Zvárané siete – výhody. Gabiónové konštrukcie na Slovensku.

Gabión tvoria zvárané alebo pletené drôtené siete s výplňou z kameňa, zeminy a recyklovaného materiálu. Je vhodný na stavbu takých objektov, ako sú protihlukové steny či oporné múry pozdĺž diaľníc a ciest. Gabión zároveň vďaka svojmu zloženiu a vzhľadu nezasahuje do životného prostredia. Ďalšou nespornou výhodou je, že gabióny majú prakticky neobmedzenú životnosť.

Gabióny BLOCK-SK® sa dobre prispôsobujú nepravidelnému povrchu. Sú vysoko odolné voči ťahu a tlaku a dobre reagujú na zmenu síl. Gabiónové konštrukcie sa zároveň vyznačujú dobrou priepustnosťou. Vďaka svojmu prírodnému charakteru umožňujú umelé i prírodné zazelenanie povrchu. Naše gabióny sú preukázateľne odolné voči korózii i mechanickému poškodeniu.

Betónové a gabiónové konštrukcie Gabióny BLOCK-SK® umožňujú suchú montáž konštrukcie (aj v zimnom období) a úsporu nákladov o 15-30% oproti klasickým betónovým koštrukciám.

Kontaktné informácie

Adresa:
Galvaniho 8
Bratislava
psč: 821 04
mapa mesta
48.1743 17.1721
Telefón:
02/4851 1854 - 2 , 0903 215 715
Web:
Značka:
Pre-život:
GPS:
Hľadaj:
Kategórie:
Zdieľajte túto prevádzku:
Hľadajte najbližšie prevádzky na portáloch:

COMPAG SK s.r.o.

IČO: 35758112
Profil firmy COMPAG SK s.r.o.

Web stránka firmy:
www.compag.eu

Vyhľadávanie Prevádzky domény:
www.compag.eu
Nenašli ste svoje obľúbené Prevádzky? Skúste nové vyhľadávanie, alebo nám napíšte