12 týždňový transformačný program pre ženy - naplánovaný tréning na každý deň, optimálne stravovanie a vhodné výživové doplnky
Kontaktujte nás

Otváracie hodiny

Pondelok
Kontaktujte nás
Utorok
Kontaktujte nás
Streda
Kontaktujte nás
Štvrtok
Kontaktujte nás
Piatok
Kontaktujte nás
 
Sobota
Kontaktujte nás
Nedeľa
Kontaktujte nás

BYT - IN, Bratislava, - Lícové tehly a tehly Klinker - imitácia je cenovo výhodná alternatíva pre vonkajšie obklady pre fasády, ploty, múriky. Slovenský výrobca.

Tehlový a kamenný obklad Stone BRICK dodáva akýmkoľvek stavebným prvkom nenahraditeľnú atmosféru. Kamenné a tehlové obklady teraz s Jarnou akciou.

Tehlový obklad a kamenný obklad

Firma BYT-IN, Vám ponúka tehlové a kamenné obklady pre interiér a exteriér. Obklady sú vyrábané s dlhoročnými skúsenosťami. Dodajte svojmu domovu, chate, garáži, plotu, krbu, záhrade alebo akémukoľvek stavebnému prvku správnu atmosféru. Našim cieľom je vyrábať kvalitný tehlový a kamenný obklad s historickým nádychom pre moderné bývanie.

Obklady sú z kvalitnej zmesi

Tehlový a kamenný obklad je vyrábaný z vibroliateho betónu, ktorý je doplnený prísadami na zušľachtenie zmesi, ktorej receptúra je majetkom firmy. Obklad je vyrábaný technológiou, ktorá zaručuje mrazuvzdornosť, farebnú stálosť, nízku nasiakavosť a difúznosť voči vodným parám. Tehlový obklad aj kamenný obklad má technické osvedčenia TSÚS.

Kvalitný kamenný a tehlový obklad bez straty času a za výbornú cenu

Obklady Stone Brick sú vhodnou alternatívou pre lícové tehly a drahé materiály zo zahraničia. S vysokou úrovňou kvality a neporovnateľne nižšou cenou sú tak obľúbeným dekoračným prvkom, ktorý vďaka jednoduchej montáži a vhodnej povrchovej úprave šetrí čas a peniaze.

Kontaktné informácie

Adresa:
Domové role 71/A
Bratislava
mapa mesta
48.1364 17.1723
Telefón:
02/43 42 36 64
Web:
Pre-život:
GPS:
Hľadaj:
Kategórie:
Zdieľajte túto prevádzku:
Hľadajte najbližšie prevádzky na portáloch:

BYT - IN s.r.o.

IČO: 35739355
Profil firmy BYT - IN s.r.o.

Web stránka firmy:
www.byt-in.sk

Vyhľadávanie Prevádzky domény:
www.byt-in.sk
Nenašli ste svoje obľúbené Prevádzky? Skúste nové vyhľadávanie, alebo nám napíšte