12 týždňový transformačný program pre ženy - naplánovaný tréning na každý deň, optimálne stravovanie a vhodné výživové doplnky

BYT - IN s.r.o.

prevádzok: 1
IČO: 35739355Telefonický kontakt: 02/43 42 36 64Web stránka firmy: www.byt-in.sk
BYT - IN s.r.o.BYT - IN, Bratislava, - Lícové tehly a tehly Klinker - imitácia je cenovo výhodná alternatíva pre vonkajšie obklady pre fasády, ploty, múriky. Slovenský výrobca.

Tehlový a kamenný obklad Stone BRICK dodáva akýmkoľvek stavebným prvkom nenahraditeľnú atmosféru. Kamenné a tehlové obklady teraz s Jarnou akciou.

Tehlový obklad a kamenný obklad

Firma BYT-IN, Vám ponúka tehlové a kamenné obklady pre interiér a exteriér. Obklady sú vyrábané s dlhoročnými skúsenosťami. Dodajte svojmu domovu, chate, garáži, plotu, krbu, záhrade alebo akémukoľvek stavebnému prvku správnu atmosféru. Našim cieľom je vyrábať kvalitný tehlový a kamenný obklad s historickým nádychom pre moderné bývanie.

Obklady sú z kvalitnej zmesi

Tehlový a kamenný obklad je vyrábaný z vibroliateho betónu, ktorý je doplnený prísadami na zušľachtenie zmesi, ktorej receptúra je majetkom firmy. Obklad je vyrábaný technológiou, ktorá zaručuje mrazuvzdornosť, farebnú stálosť, nízku nasiakavosť a difúznosť voči vodným parám. Tehlový obklad aj kamenný obklad má technické osvedčenia TSÚS.

Kvalitný kamenný a tehlový obklad bez straty času a za výbornú cenu

Obklady Stone Brick sú vhodnou alternatívou pre lícové tehly a drahé materiály zo zahraničia. S vysokou úrovňou kvality a neporovnateľne nižšou cenou sú tak obľúbeným dekoračným prvkom, ktorý vďaka jednoduchej montáži a vhodnej povrchovej úprave šetrí čas a peniaze.

Zoznam prevádzok firmy - otváracie hodiny:

stránka 1
Adresa
Kontakt
Otváracie hodiny
 
02/43 42 36 64
Kontaktujte nás
BYT - IN s.r.o.

ČASOPIS

REKLAMA

PARTNERI

Máte záujem o reklamu na tomto mieste?
Nenašli ste svoje obľúbené Prevádzky? Skúste nové vyhľadávanie, alebo nám napíšte