12 týždňový transformačný program pre ženy - naplánovaný tréning na každý deň, optimálne stravovanie a vhodné výživové doplnky
Kontaktujte nás

Otváracie hodiny

Pondelok
Kontaktujte nás
Utorok
Kontaktujte nás
Streda
Kontaktujte nás
Štvrtok
Kontaktujte nás
Piatok
Kontaktujte nás
 
Sobota
Kontaktujte nás
Nedeľa
Kontaktujte nás

Firma ALK Variant s.r.o. začala pôsobiť na našom trhu v januári 1992. Od svojho založenia sa venuje stavebno-montážnym prácam. Špecializuje sa na interiérové práce so zameraním na spracovanie sadrokartónu KNAUF, podhľadov AMF Thermatex, OWA a DONNa na všetky interiérové remeselné práce, vrátane elektroinštalačných prác na klúč a dodávky osvetlovacej techniky.

Po niekolkoročných skúsenostiach v stavebníctve, vedenie firmy sa rozhodlo rozšíriť svoju činnost o výrobu a následnú montáž plastových výrobkov (okná, dvere) z profilov REHAU s kovaním ROTO a povrchovou úpravou farieb typu RAL. Naša firma sa zameriava nielen na prestavby a rekonštrukcie podkrovných priestorov od zateplenia až po všetky interiérové úpravy a realizácie nadstavby objektov, ale s potrebou komplexnej dodávky stavebného diela investorovi prevádzame zateplenie budov systémom GRANOLAN a TERRANOVA.

Krédom firmy je vysoká profesionalita a plná spokojnosť jej zákazníkov. Toto krédo sa prejavuje vo vysokej kvalite prác, ale aj v tendencii udržiavania cien materiálov a prác na prijatelnej úrovni. Firma ALK Variant s.r.o. vlastní certifikát kvality od firmy KNAUF ktorý je medzinárodne uznávaný a ktorý firma získala v roku 1994 ako jedna z prvých na Slovensku.

Stavebno-montážné práce. Interiérové práce so zameraním na spracovanie sadrokartónu, podhľadov a na všetky interiérové remeselné práce, vrátane elektroinštalačných prác na kľúč a dodávky osvetľovacej techniky. Montáž plastových výrobkov (okná, dvere)

Zdieľajte túto prevádzku:
Hľadajte najbližšie prevádzky na portáloch:

ALK VARIANT spol. s r. o.

IČO: 17324297
Profil firmy ALK VARIANT spol. s r. o.

Web stránka firmy:
www.alkvariant.sk

Vyhľadávanie Prevádzky domény:
www.alkvariant.sk
Nenašli ste svoje obľúbené Prevádzky? Skúste nové vyhľadávanie, alebo nám napíšte